חומרי בניין בירושלים

חומרי בניין בירושלים

חומרי בניין בירושלים

 

יש הרבה חנויות לממכר חומרי בניין בירושלים. איך בוחרים אחת שתתאים לצרכים שלנו? ראשית יש לרשום מהם הצרכים שלנו? האם אנחנו מחפשים חומרים מבודדים? מעוניינים לשמור על הסביבה? או דווקא היציבות מעניינת אותנו?

 

אם אתם רוצים לבנות בית קטן בירושלים, בואו נדבר על הייתרון בבניית בית קטן וקומפקטי על בית גדול וסטדנרטי.בניית בית כזה דורש שימוש בחומרי בניין שפחות מזהמים את הסביבה ואת הקרקע. הסיבה, ככל שמשתמשים פחות בחומרי בניין, כך גם הפסולת מועטה יותר ומכאן פחות מלכלכת את הקרקע.

 

חיסכון בחומרי בניין 

חיסכון בחומרי בניין מתבטא גם בהיבט כספי: ככל שקונים פחות חומרי בניין, כך גם החשבון קטן. סוג של מובן מאליו, אבל חשוב לציין אותו גם. בנוסף, לא מדובר בהכרח לבית למגורים: אפשר לבנות אותו כבית נופש לתיירים שמגיעים ארצה בקיץ, ורוצים לנפוש דווקא בירושלים. מי אמר הכנסה נוספת ולא קיבל?

 

איכות חומרי הבניין 

חיסכון בחומרי בניין אין פירוש חיסכון באיכותם. ההפך הוא הנכון: מכיוון שמשתמשים במעט חומרים, דווקא אפשר להשקיע בחומרים יקרים יותר כמו אבן, או בטון איכותי (אם כי בירושלים יש חוק עזר עירוני שמורה על חיפוי חיצוני של אבן ירושלמית). גם אז, נשתמש בחומרים האיכותיים שיש ועדיין יהיה לנו חיסכון כספי ובידוד משמעותי (פירושו של בידוד זה הוא שיש פחות צורך לחמם ולקרר את הדירה ומכאן חיסכון משמעותי בחשמל). 

 

אז בין אם אתה בונה בית כזה לעצמך או בית נופש לאחרים כהכנסה נוספת, הכי חשוב שכל מי שנכנס לגור בו ירגיש בנוח. מה הכוונה? עצב (או שכור מעצבים) שיתנו הרגשה ביתית ונוחה לבית כזה. דאג שחומרי הבניין שאתה משתמש בהם מתאימים לתו התקן הירושלמי של חיפוי הבניין מחוץ. לכן הכי טוב מבחינתך להזמין חומרי בניין מחנות לחומרי בניין בירושלים, שמבינה בנושא.

 

להתייעצות ולפרטים נוספים,צור איתנו קשר ב (אתר , או טלפון של החברה).